2 Temmuz 2010 Cuma

Özel Tasarım Amerikan Servisi

Hayırlı Cumalar arkadaşlar,komşumun kızına yaptıgımız son çalışmamı yayınlıyorum.Deriden amerikan servisi.Tasarımı bana ait ilk iki parçasını ben yaptım.geri kalannı kızımız ve annesine postaladım.Kızımızın çeyizinde hiç olmazsa kendi el emegi olsun dedik .Anne hamarat kızken yapmış çeyizine  sonra,hünerlerini saklamış.Bende bir bahane ile ikisini de çalıştırdım ve bu güzel takım ortaya çıktı.İkisinin de ellerine saglık çeyizin en güzel parçalarından oldu,tebrikler:))
Şimdi gelelim içerigine.Kullandıgım deri üçlü kombindi.Düz,çizgili ve desenli,kahverengi  düz renk deri üzerine,bej tonlarından deseni uyguladım.. Servis parçalarının arkası çizgili deriden.Ranırın bir tarafı düz diger tarafını desenli deriden tasarladım.Böylece 3/4 farklı şekillerde kullanma olasılıgı meydana geldi.
Gördügünüz gibi yemek takımının deseni ve şeklini kullanarak tasarımını yaptım.Güzel ve uyumlu bir kombin oldu!!!!!!!!!!
Ranırın orta ve baş taraflarına deseni uyguladım.Tersi desenli deriden.

Yemek takımı ile bir bütünlük sagladı ve bizce çoook şık bir takım oldu.
Görüntü harika,ben bayıldım bu takıma.Ömür boyu mutluluk ve huzur dolu günlerde kullanmasını dilerim.Darısı bütün genç kızlarımıza  benimkilerde dahil:::))

Yorum Gönder